Recenzje / opinie

Jeśli tak wyglądają polskie debiuty, które niekoniecznie wyskakują z lodówki i empikowych topek, to poproszę o więcej 👍💕

domiczytapl

Książka obfituje w liczne emocje, zwroty akcji, ma sympatycznych bohaterów (nie wszystkich, żeby nie było dobrze), a przede wszystkim zmusza nas do postawienia sobie pewnych fundamentalnych pytań.

strefabooki

 

Przyznam szczerze, że lekturę jej odrobinę odpychałam od siebie, zawsze znajdując jakieś pilniejsze tytuły. A kiedy zaczęłam już czytać… Nie potrafiłam się oderwać.

zaczytana_panna

 

Wciągająca historia, dopracowany świat, tajemnica i bohaterowie i niezwykle lekki styl autorki. Kombinacja, która usatysfakcjonuje każdego czytelnika.

restless_spirit

 

Czytając „Gdy ucichną miasta” byłam zafascynowana tym jak autorka stworzyła nową postapokaliptyczną Polskę. Czułam wszystkie emocje, które towarzyszyły bohaterom. Byłam częścią tej historii. W tej książce nie ma ani chwili na nudę. Ciągle coś się dzieje.

kredzia_

 

Mogę zapewnić Was, że historia Uli jest wciągająca, wartka niczym górski strumień akcja wciąga bez reszty, tą książką można się zachłysnąć. Szczerze polecam.

ziarnokolumbijskiejkawy

 


Więcej opinii znajdziesz na portalu lubimyczytac.pl