Book Tour 2020 – rozpoczęty!


Książki i podróże – dwie niezwykle ważne w moim życiu rzeczy – teraz w jednym! Tym razem nie ja, lecz moja książka ruszy w Polskę. Gdzie dokładnie? To zależy od Was!

Zapraszam do udziału w Book Tourze organizowanym we współpracy ze Strefa Booki. Szczegóły akcji, regulamin i zasady „gry” znajdziecie poniżej.

Zapraszamy! 🙂


ORGANIZATORZY:

Katarzyna M. Jurkowska

oraz


REGULAMIN

Book Tour „Gdy ucichną miasta”

  1. Organizatorami Akcji są Katarzyna M. Jurkowska oraz Strefa Booki.
  2. Osoby zgłaszające się do udziału w Akcji nazywane są poniżej Uczestnikami.
  3. Każdy Uczestnik ma 14 dni od momentu otrzymania przesyłki na:

        – przeczytanie książki oraz napisanie recenzji na swoim blogu/Instagramie/Facebooku/koncie na portalu lubimyczytac.pl
– publikację zdjęcia na Instagramie z tagami (#strefabooki, #katarzynamjurkowska #gdyucichnąmiasta #fabrykadygresji #GUM)
– wysłanie książki do następnej osoby (według listy)

  1. ZOSTAW ŚLAD W KSIĄŻCE. Podpisz się, podkreśl ulubiony cytat, dopisz pozdrowienia, wyraź zachwyt lub złość na bohatera. Wklej naklejkę, narysuj drobny rysunek – decyzja należy do Uczestnika. Warunek jest jeden: tekst musi pozostać czytelny dla kolejnych osób, nie niszczymy/nie nadrywamy okładki i stron.
  2. Książka musi być wysłana listem poleconym z potwierdzeniem nadania (by móc ją monitorować). Osoba wysyłająca proszona jest również o przesłanie numeru nadania paczki na adres gdyucichnamiasta@gmail.com. Wysyłka wyłącznie na terenie Polski.
  3. Osoba, która wysyła przesyłkę listem zwykłym (bez potwierdzenia nadania) bierze na siebie pełną odpowiedzialność. W razie zaginięcia paczki zobowiązuje się do zakupienia nowej książki.
  4. W celu przekazania książki dalej, należy zgłosić się do Organizatorów drogą mailową na adres gdyucichnamiasta@gmail.com.
  5. Osoba zgłaszająca się do udziału w Akcji musi posiadać: konto na Instagramie oraz portalu lubimyczytac.pl.
  6. W celu potwierdzenia zgłoszenia swojego udziału w Akcji, należy przesłać maila na adres gdyucichnamiasta@gmail.com wraz ze swoimi danymi adresowymi, linkami do swoich mediów społecznościowych oraz oświadczeniem:

        Oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności oraz regulaminem.
[IMIĘ I NAZWISKO UCZESTNIKA]

  1. Akceptację zgłoszenia Uczestnika potwierdza Organizator drogą mailową.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Udział w Book Tourze wiąże się jednoznacznie z dobrowolnym podaniem danych osobowych i oświadczeniem, że są one podane zgodnie z prawdą. Dane przetwarzane są wyłącznie w celach związanych z Akcją (przekazania książki kolejnemu Uczestnikowi).