"Gdy ucichną miasta"

Book Tour 2020 – rozpoczęty!

Książki i podróże – dwie niezwykle ważne w moim życiu sprawy – teraz w jednym! Tym razem nie ja, lecz moja książka ruszyła w Polskę w ramach Book Touru, organizowanego we współpracy ze Strefa Booki. Szczegóły akcji, regulamin i zasady „gry” znajdziecie w zakładce Book Tour. Jeśli masz ochotę dołączyć do tego niezwykłego wydarzenia – zapraszamy! Są jeszcze wolne miejsca.

Zgłoszenia przyjmowane są drogą mailową: gdyucichnamiasta@gmail.com

 

ORGANIZATORZY:

Katarzyna M. Jurkowska

oraz

 


„Ula jako młoda dziewczyna zostaje brutalnie rozdzielona z rodziną. Nieoczekiwana wojna burzy dobrze znany jej świat. Po niej jest już tylko cisza… Na zgliszczach starego świata powoli wyrasta nowy. Przetrwają tylko ci, którzy będą walczyć do ostatniej kropli krwi. W bezwzględnej rzeczywistości Ula cudem odnajduje swoją ścieżkę. Niestety, jej nowi przyjaciele zostają pojmani, a czyny, których podejmie się dziewczyna, by ich uratować, będą dalekie od krystalicznie czystych…

Droga do ocalenia jest śmiertelnie niebezpieczna. Ula musi uratować również siebie i znaleźć odpowiedź na fundamentalne pytanie: kim jestem? W jej przypadku rozwiązanie tej zagadki jest wyjątkowo skomplikowane. Dziewczyna odkrywa, że stała się mutantem. Królikiem doświadczalnym, w którym ukryto wielką, groźną tajemnicę.

Od tej pory rozpoczyna się prawdziwie ryzykowna gra. Czy bezlitosna walka o przetrwanie, przyjaźń i miłość pomoże odnaleźć Uli utracone przed laty resztki człowieczeństwa, czy… wręcz przeciwnie?”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *